INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

parťáci

Podlahy Ostrava
Dilema, kterou podlahu použít právě do vašeho interiéru, vám pomůžou vyřešit ve firmě KS Parket. V jejich kamenné prodejně si můžete prohlédnout stovky druhů podlah a vybrat si tu nejvhodnější. Podlahy hledejte pod heslem
podlahy Ostrava
.


Interiéry Ostrava
Pokud potřebujete interiérové úpravy v bytě, kanceláři nebo v domě, podívejte se na stránky stolařství Šindler Ostrava, na podstránku interiéry Ostrava. Všechny tyto stolařské práce vám na přání vymyslí, vyrobí a nainstalují. Toto stolařství má za sebou více než 15 let provozu a za tu dobu jsou za ním stovky realizací.


Hodinový manžel Praha
Na zahradě nebo v okolí domu jsou někdy zapotřebí úpravy terénu ve větším rozsahu. Potřebnou mechanizací a zkušenostmi disponuje hodinový manžel Praha, stačí zavolat. V rámci Prahy přijede i s potřebnou mechanizací zdarma.Klopové krabice
Jedním ze způsobu balení výrobků jsou různé krabičky a krabice. Nejpohodlnější jsou klopové krabice z kartonu nebo z vlnité lepenky. Klopové krabice vynikají vysokou pevností a odolností proti mechanickému poškození.


Papierové tašky
Moderné tašky sa vyrábajú z prírodných materiálov. Obľúbeným materiálom pre výrobu tašiek je kvalitný priemyselný papier. Vznikajú tak prírodné a pekné papierové tašky, ktoré sa dajú potlačiť či inak ozdobiť.


Dopravní zrcadlo
Pro lepší orientaci v terénu se používá dopravní zrcadlo s vypouklou čočkou. Pomocí tohoto zrcadla získáte dokonalý přehled v prostoru, kde je toto zrcadlo instalováno. Používá se v interiérech i ve venkovních prostorách.


Výkopové práce
Bagry Hleďa Vám pomohou se všemi druhy výkopových prací. Hloubení základů, výkopy bázénu atd. Zařizujeme i bourací práce a odklízení sněhu.


Tepelná čerpadla
Tepelná čerpadla Vám zajistí ekologické vytápění domu, při kterém šetříte své peníze. Z naší nabídky tepelných čerpadel pracujících na různých principech si vybere opravdu každý.


- koordinátor BOZP na staveništi, koordinace bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi v Karlovarském a Plzeňském kraji. Součástí služeb je také odborné zpracování plánu BOZP pro bezpečnost práce a ochranu zdraví na staveništi.


Cena strojních omítek 
Tovr omítky spol s.r.o. přehledně na jednom místě. 


Podlahy dřevěné, korkové, laminátové - Eshop Felix
Nabízíme Vám podlahy, které vynikají kvalitou,dlouhou životností a hlavně příjemnou cenou. Nabízíme podlahy vhodné pro domácnosti, veřejné prostory. V naší nabídce jsou dále dýhové podlahy,  linoleum, dlažba, průmyslové podlahy a další.


Tepelná čerpadla vzduch-voda
Ušetřete za náklady na vytápění Vašeho rodinného domu s tepelnými čerpadly vzduch-voda.


Nerezové zábradlí
Jestli uvažujete o zajímavém a kvalitním zábradlí, podívejte se do galerie našich prací. Zábradlí pro Vás nejen vymyslíme, ale také vyrobíme a přijedeme jej odborně naistalovat a zprovoznit až k Vám. Ať už se jedná o výrobní a firemní prostory nebo rodinný dům.


Srubové domy
Dřevostavby jsou stále populárnější model bydlení pro lidí, kteří mají rádi přírodu a jsou zastánci zdravého životního stylu. V našich referencích najdete v sekci dřevostavby především srubové domy ze dřeva. Srubové domy tvoří podstatnou část naší činnosti.


Stavby Felix
Nabízíme stavby na klíč, novostavby, rekonstrukce staveb, zateplování, fasády, monolitické konstrukce, strojní omítky, betonové podlahy, CLT stavby, dodávky stavebního materiálu a další služby.


Akcept a.s.
Hydroizolace, asfaltové izolační pásy, izolace střech, izolace spodních staveb proti zemní vlhkosti, radonu a tlakové vodě izolace plochých střech, zateplení střech, akustické izolace.


Daml s. r. o. - hydroizolace střech
Provádíme hydroizolace , zateplování střech, zvukové i tepelné izolace.


Nejlevnější plastové jímky, septiky a vodoměrné šachty - www.plast-jimka.cz - Uvažujete o koupi plastové jímky, septiku, vodoměrné šachty, pískového filtru nebo čističky odpadních vod? Tady jste správně! Nejlevnější plastové nádrže při dodržování nejlepších technologických postupů a použití nejkvalitnějších materiálů - jedině Plast-jímka